חינוך ביתי
כישורי חיים
ברוכים הבאים
לאתר
א-ב בחינוך ביתי

קבע כדף הבית

א-ב בחינוך ביתי דף הבית

חינוך וכסף א-ב בחינוך ביתי

א-ב  בחינוך ביתי - כתבו אלינו

חינוך ביתי חגים ומועדים לשמחהמה זה חינוך ביתי?מדריך חינוך ביתיאיך לומדים בחינוך ביתיצורות וצבעים חינוך ביתידפי צביעה מכוניות רכבות מטוסיםיצירה ילדים יוצרים קטנטנים הגיל הרך א-ב בחינוך ביתיילדים חינוך ביתיא-ב  בחינוך ביתי דף הבית לייף מרקט יריד קניות  שופינג משפחתי

חזון א-ב בחינוך ביתי

ניווט ויזואלי באתר: מח ימני שמע ישראל בובות צביעה ויצירה חזון חינוך ביתי פניה להורים חינוך ביתי דע זכויותך בחינוך כישורי חיים lifeschooling
דף הבית >> לייף מרקט
 

 

תקנון "א-ב לייף מרקט"
היריד האלקטרוני הססגוני לחיים טובים, באתר א-ב בחינוך ביתי (להלן "א-ב לייף מרקט)

נוסח ספטמבר 2006

עקב מגבלת השפה העברית (האקדמיה ללשון,הגיע הזמן לשנות), התקנון מנוסח כפניה לגבר-גבר, אך פונה כמובן גם לאישה-אישה.

אנא קרא את התנאים המפורטים להלן בתשומת לב, שכן הם מהווים הסכם מחייב בינך לבין "א-ב לייף מרקט".כדי לאשר את הסכמתך לתנאים, עליך לסמן את התיבה הנושאת את המלים "קראתי והסכמתי". אם אינך מסכים לתנאים אלה, בחר באופצית Back (בחזרה) בסרגל הכלים של הדפדפן שלך. בכך תבטא את אי הסכמתך עם ההסכם.

אולם במקרה כזה,לא תוכל לצערנו, להשלים את תהליך ההרשמה ולרכוש מוצרים ב
"א-ב לייף מרקט".
קניות
"א-ב
לייף מרקט” הינו יריד סחר אלקטרוני ססגוני לחיים טובים, המשמש פלטפורמה נוחה וידידותית לספקים לצורך מכירת מוצרים ושרותים. לתשומת לבך: "א-ב לייף מרקט" אינו מוכר ואף אינו מספק את המוצרים המוצעים בירידומלוא האחריות למכירת המוצרים, לאספקתם, לגביית הכספים, למתן אחריות על המוצרים, וכל הכרוך בבצוע מתן השרות מוטלת על הספקים ועליהם בלבד. למען הסר ספק, אין לראות ביריד א-ב לייף מרקט ו/או במי מטעמו כמי שמוכר את המוצרים, וכמי שחב באחריות כלשהי בגין מכירתם, וסעיף זה הינו מהותי בתקנון זה.
"א-ב לייף מרקט" אינו מוכר ואינו מספק את המוצרים המוצעים ביריד, אלא מהווה פלטפורמה ידידותית לעריכת מכירות על-ידי הספקים בלבד. המוצרים מוצגים ומוצעים למכירה על ידי הספקים המציעים ועל אחריותם בלבד, ע"פ המפרט ובהתאם לתנאים המופיעים בדף המכירה של כל מוצר ומוצר. תמונות המוצרים ביריד האלקטרוני נועדו להמחשה בלבד, וייתכנו הבדלים בין התמונה לבין המוצר הנמכר. פרטי המפרט הטכני של המוצרים, תיאורם וכל מידע על המוצרים לרבות מחיר המחירון של המוצרים נמסרים על-ידי הספקים. "א-ב לייף מרקט" אינו מפקח על המידע ונכונותו. האחריות למידע, טיבו ואמינותו מוטלות על הספקים, תנאי זה הינו מהותי בתקנון יריד " א-ב לייף מרקט”. פרטים נוספים לגבי המוצרים ו/או השירותים המוצעים, באם ידרשו ,יהיו במוקדי השרות של הספקים.

המחירים המופיעים בדפי המכירה כמחירי המחירון של המוצרים, נמסרים על-ידי הספקים ובאחריותם בלבד. מחירים אלה אינם משקפים בהכרח את מחירי המכירה של המוצרים המוצעים, ואינם בהכרח המחירים הנמוכים ביותר עבור המוצרים המוצעים. את נושאת באחריות הבלעדית לבדוק את מחירי השוק של מוצרים בהם אתה מעוניין . " א-ב לייף מרקט" אינה אחראית ולא תהיה מחויבת למחירי המוצרים המוצגים באתרי אינטרנט שונים המפעילים מחוללי השוואת מחירים בין המוצר המוצג ב" א-ב לייף מרקט” לבין אתרי אינטרנט אחרים. למען הסר ספק, המחיר הקובע של המכירה יהיה המחיר המוצג בדפי המכירה ב א-ב לייף מרקט ככל שיש ב"א-ב לייף מרקט” קישוריות ("לינקים") לאתרים אחרים, לא ישא "א-ב לייף מרקט" באחריות לתוכנם של אותם אתרים, למידע המתפרסם בהם - לרבות שלמותו, דיוקו, עדכניותו ונכונותו - ו/או לכל פרט אחר הקשור עמם. "א-ב לייף מרקט" לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שייגרם לך כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע המופיע באתרים אלה.

רכישות ביריד "א-ב לייף מרקט" רשאי לבצע כל בגיר בן 18 ומעלה, בעל תעודת זהות ישראלית. קטין המבצע פעולות ייחשב קטין, אשר קיבל את רשות הוריו/אפוטרופוסיו לביצוע הרכישה, שהוא בעל כרטיס אשראי ישראלי אשר הונפק בישראל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי בישראל, הינו בעל מייל באינטרנט אשר כתובתו תסופק בעת ביצוע הזמנה/רכישה באתר כתנאי מחייב, ובעל כתובת מגורים בישראל. תנאי מוקדם לתוקף ביצוע קנייה הוא אישור חברת כרטיס האשראי אשר בו נעשה שימוש, לעסקה ולגביה. על מנת שהקנייה תבוצע בצורה מהירה וללא תקלות, יש להקפיד על מסירת פרטים מדוייקים, אחרת ביצוע ההזמנה לא יובטח.
במידה ואינך מעוניין להזין את פרטי כרטיס האשראי באתר, יש באפשרותך לבקש שנציג טלפוני יחזור אליך, כדי לקבל את פרטי כרטיס האשראי בטלפון או בפקס. על מנת לעשות זאת, יש לבחור באופציית "יימסר בטלפון" בסעיף "אמצעי התשלום". המכירה תיחשב כפעולה שהושלמה רק לאחר שיווצר הקשר בין הלקוח לבין הנציג מטעם הספק, ולאחר שיתקבלו כל הפרטים הנחוצים לצורך השלמת העסקה. המחיר הסופי של המוצר ייחשב כמחיר בזמן קבלת פרטי התשלום בשלמותם. כמו כן העסקה מותנית בזמינות המוצר, בתום השיחה. לאחר תהליך הרישום הקצר, יישמרו פרטיך, על מנת שתוכל לצפות בהם במהלך הזמן, לעקוב אחר סטטוס ההזמנה שלך, ולבצע שינויים ועדכונים.
משלוח ואספקת המוצרים:
הספקים המציגים מוצריהם ב" בא-בלייף מרקט”, עושים כמיטב יכולתם להבטיח שהמוצרים יימצאו במלאי, עם זאת ייתכנו מקרים בהם מוצרים אזלו מהמלאי. במצב שכזה, הספק יציע לך מוצר חלופי,רק באם תסכים לרכוש את המוצר החלופי, במקרה כזה יבוצע עדכון של הזמנתך, אחרת, תבוטל הזמנתך ולא ייעשה שימוש בכרטיס האשראי שלך
. הספקים יעשו כמיטב יכולתם לספק את המוצר בפרק הזמן הנקוב בתחתית דף המוצר.
פרק הזמן הנקוב מתייחס לימי עסקים בלבד (ימי חול: א' עד ה', לא כולל שישי, שבת, ערבי חג, חגים וימי זיכרון). כמו כן פרק הזמן יתחיל להימדד יום לאחר קבלת אישור מחברת כרטיסי האשראי בגין העסקה. במידה ולא יתקבל אישור, תועבר הודעה על כך ללקוח, אשר יידרש לספק אמצעי תשלום אחר. במידה ולא יעשה כן, רשאים "א-ב לייף מרקט" והספקים לבטל העסקה. ניתן לספק מוצר לכל אזור במדינת ישראל. עם זאת, באיזורים המוגבלים לגישה מבחינה בטחונית, רשאים הספקים לספק את המוצר לאזור סמוך, בתיאום מראש כמובן. .
דמי המשלוח הנקובים ביריד אינם כוללים התקנה ו/או הרכבה ו/או הדרכה אלא אם צויין כך במפורש, כמו כן דמי המשלוח אינם כוללים תוספת שתיגבה ע"י האתר/הספקים באם מדובר בהובלה חריגה, כזו הדורשת אמצעים/מאמצים מיוחדים, ו/או כח אדם נוסף, בכל מקרה לא יהיו תשלומים נוספים ללא תאום מראש. הספקים לא יהיו אחראים לכל איחור/עיכוב באספקת המוצר במקרה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או אירועים שאינם בשליטתם. במידת האפשר, ניתן לבצע איסוף עצמי של המוצר ללא תשלום דמי משלוח. האיסוף יעשה בתיאום מראש מול הספק. ספקים רשאים בעת אספקת המוצר לדרוש מהלקוח להציג את אמצעי כרטיס האשראי בו נעשה התשלום וכן תעודה מזהה של בעל כרטיס האשראי לצורך אימות פרטי הרוכש.לא יסופקו מוצרים שלא הועבר תשלום בגינם וכן לא יסופקו מוצרים אל אזורים שמחוץ לתחום מדינת ישראל.
ביטול עסקה והחזרת פריטים:
באפשרותך כקונה ביריד "א-ב לייף מרקט"' לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן. התשמ"א 1981, במידה ובחרת לבטל את העסקה שלא עקב פגם במוצר, או עקב אי התאמה בין המוצר לפרטים שהוצגו אודות המוצר, רשאים היריד ו/או הספקים לגבות ממך דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר או 100 ש"ח, ע"פ הנמוך מביניהם. כמו כן הינך חייב להחזיר את המוצר אל המוכר, על חשבונך, בתוך 14 יום מיום קבלת הודעת הביטול. המוצר יוחזר באריזתו המקורית, שלם, ללא כל פגיעה או נזק וללא שנעשה בו שימוש. לא ניתן להחזיר מוצר שבוצעה לו התקנה/הרכבה, אלא באישור מיוחד מהספק. לא ניתן לבטל עסקה ו/או להחזיר מוצר אשר הוזמן והותאם במיוחד בשביל הלקוח ע"פ דרישותיו. יריד" א-ב לייף מרקט" רשאי לבטל עסקה במידה ונפלה באתר טעות קולמוס באשר לתיאור המוצר ו/או למחירו, או אם התברר כי הפעולה לוותה בפעילות בלתי חוקית מצד הקונה ו/או צד ג'. כמו כן יריד א-ב לייף מרקט ו/או הספקים רשאים לבטל עסקה במידה והתגלה כי המוצר אזל. או אז יציעו הספקים מוצר חליפי שווה ערך. בכל מקרה אין באמור בסעיף זה ובתקנון ,להטיל על יריד "א-ב לייף מרקט" אחריות של "עוסק" כהגדרתו בחוק הגנת הצרכן
.
שירות לקוחות:
בדף המוצר, משתדלים הספקים לפרט פרטים רבים ככל האפשר אודות המוצר. פרטים נוספים לאלו המוצגים ביריד א-ב לייף מרקט, אודות המוצרים, ניתן לעתים לקבל ע"י שימוש באופציית "בירור מידע על המוצר" הנמצאת בתחתית דף המוצר במידה ואכן ישנם פרטים נוספים.לקבלת פרטים נוספים אודות א-ב לייף מרקט, פרטים אודות הספקים, והמוצרים אותם הם מוכרים, או פרטים אודות מצב ההזמנה, או בכל שאלה אחרת, ניתן לפנות אלנו באתר “כיתבו לנו”. במידה ותתקבל פנייה שלא בשעות פעילות, אנו נעשה כמיטב יכולתנו לחזור אליך בהקדם האפשרי, כדי לסייע.
שונות:
יריד "א-ב לייף מרקט" אינו אחראי להרכבה/התקנה של המוצרים בבית הלקוח. עליך לקחת בחשבון עלות נוספת של התקנת/הרכבת המוצר בביתך באם יש צורך כזה. יריד א-ב לייף מרקט אינו אחראי לטעויות אנוש העלולות להיווצר בציון מחיר המוצר. במידה וחלה טעות במחיר המצויין. המחיר הקובע הוא מחיר המוצר כפי שהוא מצויין במחירון של הספקים בלבד. יריד "א-ב לייף מרקט" לא יהיה אחראי בשום צורה שהיא במצב שבו תחול טעות במחיר המוצר. על המידע המופיע ביריד חלים דיני מדינת ישראל. ייתכן שמידע זה אינו נכון ו/או תקף במדינות אחרות. מקום השיפוט הבלעדי בגין עניין הנובע משימוש באתר יהיה בבתי המשפט המוסמכים במחוז תל אביב או באר שבע בלבד. זכויות היוצרים והקניין הרוחני מכל סוג שהוא הינם רכושו הבלעדי של יריד א-ב לייף מרקט, ושל הספקים המופיעים בו, אין להעתיק ו/או להפיץ ו/או לעשות כל שימוש מסחרי בחלק כלשהו בין בעיצוב בין בקוד ובין בכל דרך אחרת ללא הסכמת יריד "א-ב לייף מרקט" מראש ובכתב
.תקנון זה מתעדכן מעת לעת וללא הודעה מוקדמת. יש לקרוא את התקנון במלואו לפני ביצוע כל רכישה כולל ברכישות חוזרות.
תודה מקרב לב שהקדשת מזמנך לקרוא את התקנוןאנו מאחלים לך בילוי נפלא ביריד הססגוני שלנו, ומבטיחים להיות קשובים להארות, בקשות, ופניות להכללת מוצרים נוספים. שתהיה לך קניה נעימה ובטוחה.

 

תנאי הגלישה באתר א-ב בחינוך ביתי מחייבים  אתיקת האתר  
האמור באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי, רפואי, פסיכולוגי ו/או אחר, ואינו מחליף התייעצות.
כל הזכויות שמורות ליפה גל 2006-2012 ©

http://www.ab-lifeschooling.com/  

 הפוך לעמוד הבית

הוספה למועדפים

[חזור למעלה]

lifeschooling  א-ב בחינוך ביתי |  "כל אדם כשיר לזכויות ולחובות מרגע היוולדו ועד ליום מותו" 

 


לייבסיטי - בניית אתרים